piątek, 3 września 2010

4 .09- Andrychów w Nawojowej na "Agropromocji"


Już po raz 20-ty Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach - Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Nawojowej ma zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGROPROMOCJA 2010.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 4-5 września 2010 r., tradycyjnie w Nawojowej koło Nowego Sącza.
W tym roku 4 września o 15.00, Ludowy Zespół Pieśni i Tańca Andrychów wystąpi w Nawojowej ze swoim programem " Na Andrychowskim Rynku"

"AGROPROMOCJA" to największa impreza promocyjno-handlowa w Małopolsce o zasięgu międzynarodowym, promująca nowoczesne rolnictwo i małopolską wieś a zarazem jedno z najważniejszych przedsięwzięć realizowanych corocznie przez Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach. Agropromocja jest ważnym wydarzeniem targowo-wystawienniczym wpisanym na stałe w ogólnopolski kalendarz tego typu imprez, które ma miejsce na Sądecczyźnie w miejscowości Nawojowa koło Nowego Sącza. Niezmienną ideą wystawy od początku jej istnienia jest przedstawianie problematyki wsi, ułatwienie kontaktów biznesowych między rolnikami a przedsiębiorcami, a także prezentacja dorobku gospodarczego rolnictwa, folkloru i kultury małopolskiej wsi.
(tekst pochodzi ze strony organizatora: : http://www.modr.pl/agropromocja/index.php)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz